Novinky

Prinášame vám prvú virtuálnu Klubovňu!

Klubovňácke jedlá a drinky si tak už môžete vychutnávať aj v pohodlí domova či akéhokoľvek miesta, kam si vaše obľúbené jedlá priveziete po tom, čo si ich pohodlne cez eshop objednáte a prídete osobne vyzdvihnúť do Petržalskej alebo Centrálnej Klubovne alebo necháte priviezť cez Wolt.

Snažili sme sa myslieť naozaj na všetko, preto je menu Domácej Klubovne zostavené tak, aby ste si ho vychutnali v pohodlí vášho domova, no s rovnakou kvalitou, ako v reštaurácii.

Zúročili sme všetky naše skúsenosti a prinášame vám jedinečný projekt, ktorý nie je len eshopom, ale reštauráciou v pohodlí vášho domova. Zároveň sme mysleli aj na vašu bezpečnosť a preto sú všetky naše jedlá balené s dodržaním tých najvyšších hygienických štandardov.

Pripravili sme pre vás jedlá a nápoje vhodné na vaše domáce grilovačky, rodinné víkendové obedy, rodinné oslavy, domáce parties, ale aj úplne bežné dni, kedy máte skrátka chuť na niečo špeciálne.

Vyskúšajte nás!

A zdieľajte s nami potom aj váš názor, je to pre nás cenný feedback a dôležité preto, aby sme mohli celý proces či ponuku vyladiť k vašej spokojnosti. 

V prípade, že ste držiteľom vernostnej karty MedusaCard, môžete si načítať body za nákup len pri osobnom vyzdvihnutí, pri objednávke cez Wolt, nie je možné načítať nákup na vašu MedusaCard a nie je možné využívanie výhod spojených s členstvom v MedusaCard klube. 

Vaša Domáca Klubovňa ♥PG_R4900
 

Momentálne máme zatvorené.